Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
   
  Türkiye Konaklama Rehberine üye olmak size ne kazandırır?  
     
  pansiyonara.com sitesi başta Türkiye olmak üzere dünyanın her köşesinden binlerce kişiye sizi tanıtır,

pansiyonara.com sitesine üye olmakla kendi internet sitenizin ziyaretçi trafiği artar,

pansiyonara.com sitesinde başlıbaşına bir web sitesinin daha sahibi olursunuz,

pansiyonara.com sayfanızdan yapılan rezervasyon başvurularını e-mail olarak size iletir,

pansiyonara.com sitesinde çok kolaylıkla bilgilerinizi 365 gün 24 saat güncelleyebilirsiniz,

pansiyonara.com sitesinde çok sayıda fotoğrafla tesisinizi ve çevresini tanıtabilir,ulaşım haritası ekleyebilirsiniz,

pansiyonara.com sitesinden güncel duyurular yaparsınız.Örneğin "7 gün üzeri konaklamalarda ücretsiz transfer",

pansiyonara.com başvurunuzu hızla değerlendirerek aynı gün içinde tanıtmaya başlar,

pansiyonara.com sitesinin reklam ve tanıtım çalışmalarından dolaylı olarak işletmeniz de yararlanır,

pansiyonara.com sitesinde kolay kullanımlı ancak sizin için çok yararlı olabilecek sayfanız,

  pansiyonara.com sitesinin yüksek ziyaretçi potansiyeliyle yayınlandığı günden itibaren sizin en etkili tanıtım organınız olacaktır.


ÜYELİK KOŞULLARI VE YASAL UYARILAR

 pansiyonara.com Sayfalarında yayımlanan bilgilerin içeriğinden işletme sahibi sorumludur. pansiyonara.com doğru bilgiler vermediğini  belirlediği veya tüketicileri yanlış bilgilendirerek haksız kazanç sağlamaya yönelik bilgiler verdiği anlaşılan işletmelerin üyeliğine son verir.

 pansiyonara.com sitesi konaklama tesisi arayan ziyaretçileriyle işletmelerini tanıtmak isteyen pansiyon, apart otel, otel, motel, kamp ve benzeri konaklama tesisleri arasında köprü kurmak amacındadır. Ancak bir turizm acentesi rolüne sahip değildir. Dolayısıyla komisyon, prim vb. kar elde etmez.Tüketicilerle işletmeler arasında olası anlaşmazlıklarda taraf değildir. Tüketicilerle işletme sahipleri arasında sorun çıkmaması, tatile çıkan kişilerin mutlu, huzurlu, ekonomik tatil yapmaları için çaba gösteren işletmelerin tanıtımını yapmak amacındadır. Yukarıda belirtildiği gibi yanlış bilgi veren işletmeleri rehberden çıkartma hakkını saklı tutar.

 

pansiyonara.com sitesinde yer almak için turizm amaçlı konaklama hizmeti sunan bir işletme olunması gerekmektedir. Rehberimize başvuruda bulunan her işletmeyi kabul etmek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Bir tatil yöresinden çok sayıda işletmenin başvurması durumunda başvuru önceliği yanısıra, tüketicilere verdikleri fiyat ve kaliteli hizmet bakımından uygun gördüklerini rehbere eklemek hakkına sahiptir.

 pansiyonara.com sitesinde yayınlanan tüm resim ve yazılar, yazılı onay almaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılamaz ve kullanılamaz.

 pansiyonara.com site üzerinde değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

 pansiyonara.com sitesine üye olan işletmeler verdikleri resim yazı gibi bilgilerin doğruluğu ve telif hakkı doğuracak kullanımlarında sorumluluk bilgileri veren işletme sahibine aittir.

 
 


HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 
 

                                                

 
     
 

Dilerseniz, işletmeniz butik otel ,apart, pansiyon özelliğini taşıyorsa  BUTİK OTELLER REHBERİMİZDE'de yeriniz hazırdır.

 
 

 
 
pansiyonara.com en önemli arama motorlarında birçok kategoride birinci durumdadır ve bu özelliğini yıllardır geliştirerek sürdürmektedir. pansiyonara.com da zirvede olursunuz...