Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Defne Pansiyon&Apart&Ahşap Evler
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Denizkent yolu Çiftlik Beldesi Kocaçalış Çiftlik Beldesi - Fethiye - Muğla
+90252 6220123 - GSM:0554 295 41 55 (avea) - - 0531 3710620 (turkcell)
Fahri KOCAMAN - defne_pansiyon@hotmail.com - http://www.defnepansiyon.com
Saygıdeğer defne pansiyon ziyaretçileri sitemize hoş geldiniz. Öncelikle rahat huzurlu ve lezzet dolu ev yemeklerimizle mükemmel bir tatil geçireceğinizin garantisini vermek isterim.
Pansiyonumuz 2014 yaz sezonunda yarım pansiyon olarak çalışmaktadır yani fiyatlarımıza sabah kahvaltısı akşam yemeği ve konakla dahildir. Defne pansiyon ailesi olarak ben eşim kızım ve oğlum tatilcilerimize hizmet veriyoruz yani kesinlikle ailecek çalışıyoruz.
İşletme olarak pansiyonumuz 3 bölümden oluşmaktadır. 1. Kısım pansiyon binamız 2. Kısım defne apart evimiz ve 3. Kısım Ahşap Evlerimizden (Bunglow) Apart evimiz tamamiyle yeni olup 3 oda 1 Amerikan mutfaktan oluşmaktadır.Apart evimizde 2 aile rahat bir şekilde konaklayabilir toplam kapasitesi 8-10 kişidir. İşletmemizde 5 adet (Herbiri toplam 2 adet olmak üzere toplam 10 oda içeren) Ahşap Evlerimizde bulunmaktadır.

Kocaman Ailesi
DEFNE PANSİYON & APART & AĞAÇ EVLERİ

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalarımızda çift ve tek kişilik yataklarımız vardır. Odalarımız iki kişi için oldukça ferahtır.

3.5 metrekarelik banyo ve tuvaletlerimiz mevcuttur. 24 saat sıcak suyumuz hazırdır. Odalarımızın hepsinin 4 metrekarelik balkonu vardır.
TelefonİnternetMinibarEvcil HayvanFön Makinası
Oda ServisiHavuzOtoparkTerasTekne turu
Room ServicePoolKlimaTrekkingRestaurant
Trekking
Pansiyonumuzda büyük bir yüzme havuzu ve odalarımızda klimalarımızda mevcuttur.(SABAH KAHVALTISI+AKŞAM YEMEĞİ+KONAKLAMA ) FİYATLARIMIZA DAHİLDİR

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)-----------------------------------------------------------------
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Pansiyonumuzun gece görünüşü apart evimiz doğal kanalımız
pansiyonumuzun yüksenten deniz ile görünüşü havuz başı genel görünüm yeşil alanımız
güzel kazlarımız apart evimizden bir görüntü apart evimiz salon

Defne Pansiyon&Apart Evleri&Ahşap Evler


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Fethiye Mendos dağının eteklerinde adını verdiği körfezin çevresine yerleşmiş şirin bir Akdeniz şehridir. 3. jeolojik zamanda meydana gelen çökme ve yükselmelerle oluşan yüksek sıra dağlar ve dağların eteklerindeki yüzlerce koy ve tüm Fethiye sahil şeridinde birbiriyle kucaklaşmış gibidir.

Toros'ların güneybatı ucunu oluşturan ve yükseklikleri 2000m. yi geçen bu sıra dağlar ( ki antik çağda bunlara Kragos ve Antikragos adi verilirdi) İç tarafa hiç geçit vermeksizin denize paralel olarak devam eder. Akdeniz iklimine has ılık ve güneşli bir kış gününde kordondaki çay bahçelerinden birinde çayınızı yudumlarken, etekleri çam ormanlarıyla bezeli başı dumanlı bu dağlar, doruklarındaki karla size bir kez daha cennete hoş geldiniz diyecektir. Kurak, uzun ve sıcak yazlar, yağışlı, ilik ve kısa kışlar Fethiye’nin iklim özelikleridir. Yaz ayları 30-40 derece olan sıcaklık, kışın genellikle 10 derecenin üzerindedir. Hiçbir mevsiminde 16 derecenin altına düşmeyen turkuvaz renkli bu sularda yılın dokuz ayında denize girilebileceği düşünülürse, Fethiye’de yaz ve bahar olmak üzere sadece iki mevsimin sürdüğünü söylemek pek yanlış olmayacaktır.

Yörede hüküm süren iklim özelikleri nedeniyle bölgede akçam, karaçam ve kızılçamdan oluşan çam ormanları büyük yer kaplamaktadır. Zeytin, Defne, Mersin, Çınar, Kavak, Akasya gibi ağaçlar bu zengin bitki örtüsünün sayabileceğimiz diğer ağaç türlerindendir. Ayrıca ilaç ve kozmetik sanayicinde önemli bir kullanım alanı olan sığla yağının elde edildiği Günlük Ağacı (Liquidamber Oriantatis) dünyada eşine az rastlanır ağaç türleri arasındadır.Yaklaşık 10 milyon yıldır, neslini devam ettiren, buzul çağları öncesinden bugüne gelebilen bu bitki dünya üzerinde sadece Fethiye ve Köyceğiz yöresi ile California’nin küçük bir bölgesinde yetişmektedir.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Tanrının doğaya bağışladığı bu tabiat ve tarih cennetine kara, hava ve deniz yollarından dilediğiniz herhangi biriyle ulaşmanız mümkündür. Muğla, Antalya ve Burdur bağlantılı üç kara yolu ile çam ormanları arasında yapacağınız rahat bir yolculuk ile Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Her üç yönde yapılan düzenli otobüs seferleri Fethiye’nin diğer tüm kentlerle olan bağlantısını sağlamaktadır. Hava ulaşımı için en yakın alan 50 km. uzaklıktaki Dalaman hava alanıdır.

Türk Hava Yollarının yaz-kış sürdürdüğü İstanbul, İzmir,Ankara ve Antalya bağlantılı seferlerinin yanisira turizm sezonu boyunca Avrupa’nın birçok şehrine de uçuşlar yapılmaktadır.

Çiftlik Beldesi Hürriyet Mahallesi Koca Çalış Mevkii Denizkent yolu FETHİYE/MUĞLA. adresimizi bulmanızın en kolay yolu ise, gelmeden önce bizi aramanızdır. Biz sizi Fethiye Merkezinden, Otogardan alabiliriz.


Pansiyonumuz merkezden sahilden 5 çevre yolundan 7 km uzaklıktadır.


Beş gün ve üzeri konaklama yapmanız durumunda Fethiye Merkezden ücretsiz transfer yapıyoruz.Kısa süreli konaklamalarda transfer ücreti 20 YTL.dir
Muğla
Bu sayfa 10190 kere ziyaret edilmiştir.